SUPERVĪZIJA

Biedrība piedāvā supervīzijas pakalpojumu mediatoriem.

Supervīzija var būt ļoti noderīga un tā ir būtiska, lai uzlabotu daudzu profesiju praksi, piemēram, psiholoģijā, sociālajā darbā, izglītībā, medicīnā, advokatūrā utt. un  protams mediācijā.

Supervīzija ir process, kurā pieredzējušs profesionālis palīdz novērtēt jaunāka vai mazāk pieredzējusi un pat pieredzējuša mediatora profesionālo darbu, dodot atgriezenisko saiti un padomus, kā uzlabot praksi. Tas var palīdzēt novērst kļūdas un uzlabot efektivitāti, kā arī uzlabot pašapziņu un kompetenci.

Supervīzija var palīdzēt mediatoriem izprast savas darba prasmes un attīstīties profesionālajā karjerā, kā arī novērst stresu un izdegšanu. Tādējādi supervīzija var uzlabot gan individuālo praksi, gan visu organizāciju darbību.

Supervīzija mediācijā ir svarīgs process, kas palīdz mediatoriem uzlabot savas prasmes un kompetenci, veicinot efektīvu strīdu risināšanu starp strīdu dalībniekiem. Supervīzija mediācijā var palīdzēt mediatoriem uzlabot savas prasmes un kompetenci, lai palīdzētu strīda dalībniekiem efektīvi risināt savus strīdus. Supervīzija var palīdzēt mediācijas praksē novērst kļūdas, kā arī izprast strīdu dalībnieku perspektīvas un vajadzības.

Tomēr ir svarīgi saprast, ka supervīzijas veids un veids, kā to izmantot, var atšķirties

Supervīzija mediatoriem

Supervīzijas modeļi

Ir daudz dažādu supervīzijas modeļu, kas tiek izmantoti dažādās profesijās. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem supervīzijas modeļiem:

Refleksīvā prakse - šis modeļa veids ļauj supervizējamajam izpētīt savu personīgo praksi, domāšanu un emocijas, lai uzlabotu savu pašapziņu un prasmes.  Šis modelis ir individālā supervīzija.

Grupas supervīzija - šis modeļa veids ļauj vairākiem supervizējamajiem strādāt kopā, lai izpētītu savu personīgo praksi. Grupas supervīzija ir populāra daudzās profesijās un starp mediatoriem.

Mēs nodrošinam 5 modeļu supervīziju.

Lai gan supervīzijas veids un veids, kā to izmantot, var atšķirties atkarībā no specifiskās mediācijas prakses, supervīzija mediācijā parasti ietver šādas darbības:

Refleksija un novērtēšana - supervīzijas sesijas laikā mediators var apspriest savu praksi un izpētīt savus procesus un lēmumu pieņemšanas metodes.

Atgriezeniskā saite un padomi - supervizors var sniegt atgriezenisko saiti un padomus, kā uzlabot mediācijas praksi un efektīvāk risināt strīdus.

Izmēģinājumu analīze - supervizors var palīdzēt analizēt un novērtēt mediācijas prakses piemērus, lai uzlabotu un pilnveidotu savas prasmes.

Kopumā supervīzija mediācijā ir svarīgs instruments, kas var palīdzēt mediācijas profesionāļiem uzlabot savas prasmes un kompetenci, kā arī nodrošināt efektīvu strīdu risināšanu starp strīdu dalībniekiem.